Populiariausios MMA pirštinės

Šiuo metu prekiaujame vienomis populiariausių pasaulyje „Fairtex” MMA pirštinėmis. Tai aukštos kokybės ir patikimi gaminiai, kuriuos noriai renkasi daugelis sportininkų ne tik Lietuvoje, tačiau ir už mūsų šalies ribų. Siūlome Tailande pagamintas MMA pirštines. Šioje šalyje kovų menai yra labai svarbi sritis, todėl iš ten atkeliavusių priemonių kokybė tikrai nenuvils. Jos gaminamos naudojant tik tvirtas medžiagas ir pasitelkiant pažangiausias technologijas, todėl yra išties patogios ir saugios. Galime pasiūlyti skirtingų dydžių, kad kiekvienas sportininkas atrastų jam geriausiai tinkantį variantą. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti neutralios, baltos arba juodos spalvos gaminių, kurie laikomi klasikiniais. Iš natūralios odos pagamintos MMA pirštinės bus naudojamos tikrai ne vienerius metus, o lengvos tekstūros porolonas, kuriuo jos yra kimštos, neapsunkins judesių.

MMA pirštinės kiekvienam

Susidomėjote kovų menais ir šiuo metu rūpinatės tuo užsiimti reikalingomis priemonėmis? O galbūt jau seniai esate šios srities profesionalas ir tiesiog nusprendėte atsinaujinti inventorių? Ar ieškote tuo užsiimančiam žmogui dovanos? Tuomet vienas iš variantų galėtų būti MMA pirštinės. Tai nėra klasikinės, daugeliui įprastos bokso pirštinės. Jų dizainas ir paskirtis šiek tiek kitokia. MMA pirštinės yra atviresnės už pastarąsias, todėl skirtos kovoti kiek aršiau. Apnuogintas delnas ir pirštai suteikia galimybę tiksliau judėti, o smūgiai tampa stipresni. Be to, galite priešininką net ir sugriebti. Paprastai šių pirštinių nesirenka tie, kurie užsiima įprasta bokso rūšimi. Tai labiau Muay Thai ar sparingo metu skirtos naudoti priemonės. Nors klasikinis boksas niekada populiarumu nenusileido kitoms jo atmainoms, tačiau neigti, kad ir pastarosios nėra mėgstamos būtų neteisinga. Juk kasdien viskas kardinaliai keičiasi, tad naujovių neišvengsi nė vienoje srityje. Ne išimtis yra ir sportas. Žinoma, tai tikrai nėra blogai, tiesiog svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kad ir prekių pasiūla vis papildoma naujomis prekėmis, kurios galbūt yra labiau tinkamos užsiimti Jūsų mėgstama sporto šaka.  

Įvairių rūšių MMA pirštinės

Toks sportas, kaip boksas bei kiti kovos menai reikalauja ypatingo fizinio pasirengimo ir aktyvumo. Žmogus, nusprendęs užsiimti šia sporto šaka turi būti geros fizinės būklės ir pasiryžęs ilgai truksiančiam darbui. Nusiteikimas ir ryžtas čia yra svarbiausia, antraip procesas nebus smagus ir pasiekti rezultatai tikrai nedžiugins. Tačiau be visų šių dalykų nevalia pamiršti ir reikalingų priemonių. Tai yra sportas, kurio metu ypač dažnai patiriamos traumos. Kad būtų kuo didesnė tikimybė jų išvengti, pirmiausiai, derėtų pasirūpinti tinkamomis treniruotis ir dalyvauti kovose reikalingomis priemonėmis. Viena būtiniausių iš jų, be abejo, yra pirštinės. Tačiau ir pastarųjų yra įvairių rūšių. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti MMA pirštines, kurios pasižymi itin aukšta kokybe. Šias prekes renkasi tikri kovos menų profesionalai, todėl patikrinta, kad jomis galima naudotis ilgai. Be to, jos padeda apsaugoti rankas. 

MMA pirštinės internetu

Kaip ir daugelį kitų prekių, taip ir MMA pirštines vis daugiau klientų nori įsigyti internetu. O mes šią galimybę suteikiame. Mūsų internetinėje parduotuvėje MMA pirštines galite įsigyti be jokių apribojimų. Išsirinkę patinkantį gaminį ir nurodę reikiamą dydį, tiesiog gausite jas į namus. Jei šis pasirinkimas Jums netinka, tuomet namuose, patogiai apžiūrėję siūlomas prekes ir užsisakęs reikalingus gaminius, galite tiesiog atvykti pas mus ir jas atsiimti. Visada galite patys pasirinkti reikalingiausias prekes ir patogiausią būdą jas gauti.

  • Namman muay
  • Shock doctor
  • Fairtex
  • Fist