Dantų apsaugos

Dantų apsaugosDantų apsaugaKovos menai – viena labiausiai priverčiančių patirti įvairias traumas sporto šakų, todėl nenuostabu, jog tam tikrų apsaugų pasirinkimas yra būtinas. Dantų apsaugos yra bene labiausiai reikalingos kiekvienoje sporto šakoje – net ir krepšininkai jas naudoja, siekdami išvengti dantų netekimo. Svarbu yra tai, jog jų pasirinkimo atžvilgiu, būtina rinktis tik kokybiškus gaminius, kurie tikrai apsaugos jūsų dantis netikėto susidūrimo metu.

Manote, jog tik bokso srityje yra patiriamos būtent šios dantų traumos? Apsaugas naudoja kiekvienas užsiimantis kovos menais, o jų naudojimas yra svarbus ne tik kumščiuojantis mūvint pirštines, bet ir kovojant plikomis rankomis. Tik kokybiškos dantų apsaugos gali būti geriausia priemone, siekiant maksimaliai apsaugoti savo burnos ertmę ir tuo pačiu nesužeisti priešininko krumplių. Pavyzdžiui, mišrių kovų kovotojai žino, jog būtent šios apsaugos padeda išvengti priešininko krumplių odos pažeidimų smūgių metu, todėl šių apsaugų įsigijimą galime laikyti tarsi ir šiokios tokios pagarbos išreiškimu savo priešininkui.

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti šias apsaugas už priimtiniausią kainą, todėl tikrai negaiškite laiko ir pasinaudokite mūsų pasiūlymais jau dabar!

Mūsų siūlomos dantų apsaugos

Filtruoti pagal gamintoją :
Dantų apsauga
4.00€
Paremta 0 įvertinimais. (0)
Dantų apsauga
9.00€
Paremta 0 įvertinimais. (0)
Dantų apsauga
9.00€
Paremta 0 įvertinimais. (0)
"Fairtex"  dantų apsauga
22.00€
Paremta 0 įvertinimais. (0)
Laikinai neturime
Braces Shock Doctor dantų apsauga
24.00€
Paremta 0 įvertinimais. (0)
Laikinai neturime
Double Braces Shock Doctor dantų apsauga
29.00€
Paremta 0 įvertinimais. (0)
Laikinai neturime

Kokybiškos dantų apsaugos

Dantų apsaugos ne mažiau reikalinga priemonė saugumą užtikrinti nei pirštinės ar kitų rūšių gaminiai. Ko gero, kiekvienam aišku, kad svarbiausia šio gaminio funkcija – apsaugoti dantis. Užsiimant boksu ar kitais kovos menais, rizika susižeisti išties didelė, todėl būtina imtis visų saugumo priemonių. Kad sportas būtų naudingas ir nekeltų pavojaus sveikatai, derėtų tuo pasirūpinti dar prieš pradedant užsiiminėti šia veikla. Daug praktiškiau yra pasirūpinti saugumą garantuojančiu inventoriumi, nei vėliau spręsti dėl aplaidumo atsiradusias sveikatos problemas.

Dantų apsaugos profesionalams

Mūsų siūlomos dantų apsaugos pagamintos iš kokybių medžiagų ir yra tikrai patikimos. Jas renkasi tiek pradedantieji ar šio sporto mėgėjai, tiek ir profesionalai. Galime pasiūlyti įvairių gaminių ir net tokių, kurie tinka išskirtinių poreikių turintiems sportininkams, pavyzdžiui, tiems, kurie nešioja kabes. Taip pat siūlome kelių skirtingų gamintojų prekes. Galite rinktis dantų apsaugas pagamintas Jungtinėse Amerikos valstijose ar Taivane. Mums rūpi Jūsų saugumas sportuojant, todėl stengiamės, kad siūlomų gaminių asortimentas atitiktų kiekvieno poreikius.

Įvairių spalvų dantų apsaugos

Siūlome ne tik iš skirtingų šalių atkeliavusias dantų apsaugas ar tinkamas nešioti tiek su kabėmis, tiek be jų, tačiau ir įvairių spalvų gaminius. Tarp siūlomų prekių galite rasti vienspalvių (pavyzdžiui, žydrų) ir dvispalvių (raudonos, juodos, mėlynos bei kitų spalvų derinių) ar net visiškai skaidrių dantų apsaugų. Be to, mūsų parduotuvėje galite įsigyti ne tik dantų apsaugas, tačiau ir jų dėžutes.

Dantų apsaugos ir jų laikymas

Dantų apsaugos yra asmeninis daiktas, kurio naudojimas itin specifinis. Todėl labai svarbu, kad jos ne tik apsaugotų Jūsų dantis, tačiau ir būtų švarios. Higieną užtikrinti Jums gali padėti specialiai dantų apsaugas laikyti skirtos dėžutės. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti anti mikrobinėmis savybėmis pasižyminčių dėžučių, kuriose Jūsų dantų apsauga bus apsaugota nuo sąlyčio su aplinka, tad visada ją naudodami galėsite būti ramūs, kad gaminys tikrai švarus. Be to, tai žymiai patogiau nei laikyti ją kur kitur, nes dėžutėje ji ir nepasimes.

  • Namman muay
  • Shock doctor
  • Fairtex
  • Fist