Bokso maišai ir jų tvirtinimas

Kad treniruotė būtų produktyvi ir efektyvi, vien bokso maišo negana. Dar vienas svarbus kriterijus – kaip jis pritvirtintas. Svarbu numatyti bokso maišą kabinti tinkamą vietą, apgalvoti, kiek erdvės jam bus reikalinga. Tuomet pasirūpinti laikikliu. Pastarąjį taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje. Šiuo metu siūlome universalų variantą – bokso maišo stovą, kuris gali išlaikyti net iki 60 kilogramų sveriantį bokso maišą. Taip pat svarbu paminėti, kad jis yra optimaliai nutolęs nuo sienos – per 90 centimetrų, taigi patalpų vidus yra apsaugotas nuo galimo apgadinimo. Pasitaiko, kad bokso maišai siūbuodami jas apdaužo, dėl to atsilupa dažai. Be abejonės, to geriau išvengti. Todėl bokso maišą kabinti patariame itin atidžiai. Tik verta nepamiršti, kad atstumas nuo sienos dar nėra svarbiausias kriterijus. Kaip patikrinti, ar bokso maišas pakabintas kokybiškai? Tai visiškai paprasta. Kuo mažiau maišas siūbuoja jį daužant, tuo kokybiškiau jis pakabintas. 

Bokso maišai kiekvienam sportininkui

Ne paslaptis, kad norint pasiekti gerų rezultatų, būtina intensyviai treniruotis. Boksininkai dažniausiai tai daro sporto salėje, kartu su treneriu, asistentais ir kitais kolegomis. Tokių treniruočių metu nepakeičiama priemonė yra bokso letenos, kurias užsimovęs ant rankų Jūsų partneris ne tik padeda Jums treniruotis, tačiau ir yra visiškai apsaugotas nuo netyčinių sužeidimų ar traumų. Vis dėlto, bokso letenos nėra dalykas, be kurio neįmanoma treniruotis. Svarbiausia inventoriaus dalis, ko gero, daugelio manymu, yra bokso pirštinės. Žinoma, tai tiesa. Be pastarųjų tiek treniruotis, tiek kovoti būtų išties sunku. Ypač, jei treniruojatės kartu su partneriu. Tačiau jei labiau mėgstate tai daryti vieni, tuomet Jums būtini bokso maišai. Klausimas, kas yra bokso maišai, turbūt, nekyla nė vienam. Net ir koviniu sportu neužsiimantys tai puikiai žino, o ką jau kalbėti apie tuos, kurie šia veikla domisi ar profesionaliai sportuoja. Didžiausias jų privalumas – treniruojantis Jums nereikalingas kitas žmogus. Treniruotės intensyvumas ir ritmas priklauso tik nuo Jūsų. Niekas netrikdo ir netrukdo susikaupti, galite susikoncentruoti tiksliai į tai, ką darote. Kiekvieno sportininko patogumą užtikrinti siūlome rinktis net iš keleto skirtingų variantų, tad tikrai atrasite Jums tinkantį bokso maišą.

Kokybiški, įvairių rūšių bokso maišai

Įsigyti bokso maišą neatrodo sudėtingas procesas. Pastarųjų pasirinkimas gana gausus, o ir parduodami jie tikrai ne vienoje parduotuvėje. Kur kas sunkiau rasti kokybišką prekę. Kad pasirinktas gaminys Jus džiugintų ne vienerius metus, netektų jo greit keisti ar siūti, derėtų rinktis tik geriausių ir žymiausių gamintojų siūlomus produktus, kurie yra patikrinti ir pelnę daugelio sportininkų pripažinimą. Mūsų parduotuvėje parduodami bokso maišai pasižymi būtent šiomis savybėmis. Visi jie aptraukti kokybiška dirbtine oda ir prikimšti gali sverti net iki 50 kilogramų. Šiuo metu siūlome įsigyti ne tik klasikinio modelio, ritinio formos bokso maišų, tačiau ir kūgio, lašo ar net pastatomus gaminius. Kiekvieno sportininko pomėgiai ir įpročiai yra labai skirtingi, todėl stengiamės nevaržyti pasirinkimo laisvės ir pasiūlyti kuo didesnį prekių asortimentą. 

Bokso maišai internetu

Mūsų teikiamos paslaugos pasižymi dviem didžiuliais privalumais. Pirma – visas sportuoti reikalingas priemones rasite vienoje vietoje. Antra – jas įsigyti galite net neišėję iš namų. Tiesiog apsilankote internetinėje mūsų parduotuvėje, išsirenkate patikusį bokso maišą ir užsisakote jį. O mes pasirūpinsime, kad jis būtų kuo greičiau pristatytas.

  • Namman muay
  • Shock doctor
  • Fairtex
  • Fist