MMA pirštinės

MMA pirštinės Esate mišrių kovų entuziastas ir nusprendėte patys šį sportą išbandyti? O gal esate profesionalus kovotojas? Šiuo atveju, kiekvienas norintis užsiimti kovomis, turi žinoti, jog reikiamų pirštinių pasirinkimas yra neišvengiamas sporto inventoriaus įsigijimo procesas. MMA pirštinės yra vienos iš labiausiai akcentuojamų reikalingų įrankių treniruotėse bei pačiose kovose. Faktas, jog jų paskirtis yra kiek skirtinga negu lyginat bokso pirštines. Šios pirštinės turi pasižymėti ne tik kokybe, bet ir reikalinga paskirtimi – plaštakos galas t.y. pirštai turi būti matomi plika akimi, todėl tokios pirštinės svarbios tuo, jog padeda sugriebti priešininką reikiamu kovos metu. Svarbiausia, šios pirštinės taip pat pasižymi ir kiek kitokia apsauga – ji yra identiška bokso pirštinėms, tačiau verta pabrėžti, jog su šiomis, jūsų smūgiai tampa kur kas stipresni ir labiau padarantys žalos priešininko kūnui. Mes galime jums pasiūlyti reikalingas MMA pirštines, kurias galėsite naudoti tiek kovos, tiek ir sparingo metu, o jų naudojimas bus ilgaamžis, nes siūloma kokybė pati kalba už save.

Mūsų siūlomos MMA pirštinės

Filtruoti pagal gamintoją :

Saugumą užtikrinančios MMA pirštinės

Galbūt atrodo, kad rankos apsaugotos gali būti tik su bokso pirštinėmis, nes pastarosios visiškai jas uždengia, tačiau taip nėra. Ne mažiau saugu sportuoti ir mūvint MMA pirštines. Nors šios yra kur kas atviresnės, tačiau patikimai apsaugo nuo galimos priešininko smūgių žalos. MMA pirštinės paprastai mūvimos sparingo metu, tad jų patikimumas ir aukštas apsaugos lygis neturėtų kelti abejonių.

Kokybiškos MMA pirštinės

Žinoma, universalių produktų nėra, todėl ir ne visoms sporto rūšims tinka tokio paties modelio pirštinės. Bokso pirštinės taip pat nėra išimtis. Tad tarp siūlomų prekių galite rasti ir kitokių gaminių, skirtų rankas apsaugoti, pavyzdžiui, MMA pirštines. Pastarosios skirtos kovoti kiek agresyviau, nes uždengia ne visą plaštaką, kaip įprasta boksuojantis bokso pirštinėmis. Dalis plaštakos ir pirštai yra atviri, o tai suteikia galimybę smūgiuoti stipriau ir tiksliau, be to, sulaikyti priešininką esant reikalui. MMA pirštinės, kaip ir kiti mūsų siūlomi gaminiai, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, tad įsigiję šį gaminį galėsite naudoti tikrai ilgai.

Žinomo gamintojo MMA pirštinės

MMA pirštinės, kuriomis prekiaujame, yra visame pasaulyje gerai žinomo gamintojo, įmonės „Fairtex” produktai. Tai gaminiai, kurių kokybe pasitiki geriausi pasaulio sportininkai, todėl jas dažnai galite išvysti stebėdami kovas televizoriaus ekrane. Pirštinės pagamintos iš natūralios odos, kurią lengva prižiūrėti, o jos kokybė užtikrina, kad pastarosios bus nešiojamos tikrai ilgai. Šie produktai kimšti specialiu porolonu, kurio sluoksnis apsaugo krumplius ir sąnarius nuo sužeidimų.

Įvairių dydžių MMA pirštinės

Ketinate užsiimti kovos menais ir žinote, kad tam būtinai reikalingos pirštinės, tačiau abejojate, ar rasite Jums tinkantį dydį? Nesibaiminkite, mūsų parduotuvėje rasite įvairių dydžių gaminių. Galite įsigyti M, L ar net XL dydžio MMA pirštines. Visos jos mus pasiekia iš Tailando, o tai viena iš labiausiai kovos menais garsėjančių šalių, todėl nenuostabu, jog iš ten atkeliaujantis sporto inventorius pasižymi universalumu ir yra tinkamas daugeliui klientų. Mūsų siūlomos MMA pirštinės – tai patogūs ir kokybiški gaminiai.

  • Namman muay
  • Shock doctor
  • Fairtex
  • Fist