Bokso, muaythai, karate letenos ir skydai

Raudonos bokso letenosĮvairaus dydžio bokso letenosEsate būsimas kovotojas ir ruošiatės intensyvioms treniruotėms? Užsiimant šia sporto šaka, privaloma tinkamai jai pasiruošti ir tai nereiškia, jog reikalingos aprangos įsigijimas yra vienintelis procesas siekiant komforto. Svarbu yra tai, jog šioje srityje, treniruotės sunkiai yra įmanomos be pagalbininkų, kurių rankose būtų bokso letenos. Šios priemonės yra vienos iš reikalingiausių būtent treniruočių metu, tad jeigu jūs ketinate tuo užsiimti ar jau ir užsiimate, tai turite pasirūpinti, jog ir inventorius būtų itin kokybiškas ir svarbiausia – tinkamas naudojimui.

Bokso letenos pasižymi analogiška bokso maišams atliekama funkcija. Jos turi pasižymėti patvarumu, o taip pat ir geru apipavidalinimu. Tokiose treniruotėse yra itin svarbu, jog letenose būtų aiškiai matomas taškas į kurį teks smūgiuoti. Būtent mūsų siūloma produkcija pasižymi tuo, jog bokso letenų įsigijimo metu, jums yra pateikiamas geriausia pasirinkimas kokybės atžvilgiu. Jas pirkdami mūsų parduotuvėje, nesigalėsite jų kokybę naudojimo metu, tad svarstyti ar tikrai verta jas įsigyti – beprasmiška, kai ir taip yra aišku, jog galime jums pateikti nepadoriai patraukliausius pasiūlymus.

Mūsų siūlomos bokso, muaythai, taekwondo letenos ir skydai

Filtruoti pagal gamintoją :

Kokybiškos bokso letenos

Vien apsaugų ar gero sporto inventoriaus negana. Jei norite pasiekti išties gerus rezultatus, teks įdėti ne mažai pastangų ir praleisti ne vieną valandą treniruočių salėje. Tik gerai išlavintas kūnas ir patikimai įvaldyta kovos technika gali užtikrinti pergalę. Žinoma, nuėję į sporto salę nieko nepasieksite, jei joje nebus reikiamos įrangos. Tačiau tuo pasirūpinti turėtų ją prižiūrintys asmenys. Kiek kitaip yra, jei treniruotis nusprendėte individualiai. Tuomet visu inventoriumi turite pasirūpinti patys. Bokso ar kitų kovos menų treniruotė negali būti įsivaizduojama be vienos, ko gero, pačios svarbiausios priemonės – tai yra bokso letenos. Pastarosios yra puiki alternatyva, jei nenorite smūgiuoti į bokso maišą, neturite jam vietos ar pirmenybę teikiate treniruotėms su treneriu asmeniškai. Juk didieji profesionalai paprastai kovoms ruošiasi būtent taip.

Įvairių dydžių bokso letenos

Žinoma, kaip ir kitas prekes, taip ir bokso letenas, kiekvienas renkasi pagal savo poreikius ir galimybes. Nuo to, kokios rūšies kovos menais užsiimate, priklauso ir letenų tipas. Šiuo metu mūsų parduotuvėje galite įsigyti skirtingų dydžių bokso letenas. Vienos jų yra mažesnės, uždengia trenerio ar tiesiog treniruotis padedančio partnerio ranką beveik iki alkūnės, kitos – kur kas didesnės, masyvesnės ir uždengia kone visą žmogaus korpusą. Vyrauja tradicinės šių gaminių spalvos (tai juoda, balta, raudona) tačiau kiekvienas ieškantis tikrai atras tai, kas jam geriausiai tiks.

Žinomiausio gamintojo bokso letenos

Visos bokso letenos, kurias galima įsigyti mūsų parduotuvėje, pagamintos vienos žinomiausių pasaulyje sporto prekių gamintojos, įmonės „Fairtex”. Tai aukštos kokybės, natūralios odos prekės, kurios ne tik patikimai apsaugo žmogaus, kuris padeda treniruotis, kūną, tačiau yra ir ganėtinai lengvos, kad pastarajam nesukeltų diskomforto jas laikant. Šios bokso letenos, kaip ir kitos šio gamintojo prekės, Lietuvą pasiekia iš Tailando. Jos gaminamos itin atidžiai, kad galėtų padėti užtikrinti maksimalų saugumą. Tai puiki priemonė galinti garantuoti efektyvias ir visiškai saugias treniruotes su treneriu ar asistentu.

  • Namman muay
  • Shock doctor
  • Fairtex
  • Fist