Bokso pirštinės

bokso pirštinėsNeseniai pradėjote boksininko karjerą? Šiuo metu domina sporto inventoriaus įsigijimas? Bokso pirštinės turėtų būti aktualiausia prekė, pradedant užsiimti šiuo sportu. Kiekvienas kovotojas, prieš žengdamas į ringą, turi pasirūpinti svarbiausiomis apsaugos priemonėmis, jog netikėtų situacijų dėka būtų išvengiamos nereikalingos traumos. Verta pabrėžti, jog plaštakos yra viena svarbiausių kūno dalių, kurias būtina saugoti šio intensyvaus sporto metu. Dažniausiai pasitaikančios traumos yra būtent dėl nekokybiško inventoriaus kaltės, o kalbant būtent apie boksą, tai pirštinės yra viena reikalingiausių apsaugos priemonių. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti įvairių gamintojų siūlomus atributus, todėl ir renkantis pirštines, tikrai būsite patenkinti dėl jums pateikiamo asortimento.

Svarbu yra tai, jog bokso metu pirštinės atlieka didžiausią darbą. Jų įsigijimas turi būti itin kruopštus, nes pasirenkant nekokybišką pirkinį, galite būti garantuoti, jog traumų išvengti tikrai nepavyks. Suprantama, jog bokso pirštinės turi apsaugoti jūsų pirštus bei krumplius, jog būtų išvengiami jų lūžiai bei odos pažeidimai smūgių metu, todėl čia itin svarbu tinkamai pasirinkti tai kas jums reikalinga. Mūsų siūlomi gaminiai pasižymi itin aukšta kokybe, todėl galite būti ramūs, nes kataloge pateikiami tik pačios geriausios rankų apsaugos priemonės.

Mūsų siūlomos bokso pirštinės

Filtruoti pagal gamintoją :

Modernaus dizaino bokso pirštinės

Savo klientams siūlome gaminius, kurie padės užtikrinti ne tik smagiai, tačiau ir saugiai praleistą laiką. Juk sportuojant nė vienas nenori galvoti apie gresiančias traumas ir tokiu būdu gadintis malonumo, tad bokso pirštinės tikrai padės to išvengti. Be to, siūlydami Jums prekes atsižvelgiame ne tik į jų kokybę (nors tai, be abejonės, visų svarbiausia) tačiau ir į dizainą. Bokso pirštinės, kurias galite įsigyti mūsų parduotuvėje, yra įvairių spalvų ir dekoruotos skirtingais elementais, tad kiekvienas išsirinks ne tik jam patogiausią, bet ir skonį atitinkantį gaminį.

Įvairių rūšių bokso pirštinės

Spalva ir dekoro detalės ne vieninteliai kriterijai, pagal kuriuos renkamasi bokso pirštines. Daug svarbiau pastarųjų paskirtis ir kokios rūšies boksu ketinate užsiiminėti. Prieš įsigyjant inventorių į tai labai svarbu atsižvelgti. Tarp mūsų siūlomų prekių yra kelių rūšių pirštinės. Šiuo metu galite rinktis iš šių variantų:

  • Bokso pirštinės varžyboms (Itin gera apsauga nuo sužeidimų įvairių varžybų metu. Gaminiai pripažinti visame pasaulyje.)
  • Treniruotis skirtos bokso pirštinės (Patogios ir judesių neapsunkinančios pirštinės, kurios patikimai apsaugo rankas treniruočių metu.)
  • Kolekcinės bokso pirštinės (Išskirtinio dizaino pirštinės. Į rinką išleidžiamas ribotas jų kiekis.)
  • Sparingo pirštinės (Labai kokybiški ir maksimalų saugumą garantuojantys gaminiai.)

Bokso pirštinės ir saugumas

Saugumas sportuojant yra svarbiausia, todėl būtina pasirūpinti tam reikalingomis priemonėmis. Kalbant apie boksą, žinoma, viena svarbiausių priemonių yra pirštinės. Be jų galima ne tik rimtai susižeisti , tačiau ir prarasti galimybę sportuoti labai ilgam ar net visiškai. Ši mintis, ko gero, nevilioja nė vieno, todėl geriau nerizikuoti ir sveikata pasirūpinti iš anksto. Mūsų siūlomos bokso pirštinės yra kokybiškos ir labai patogios, jomis naudojasi viso pasaulio boksininkai ir net patys geriausi šios srities profesionalai. Tai pripažinti, garsaus gamintojo gaminiai, kurie kiekvienos treniruotės metu prisideda prie Jūsų saugumo. Nedvejokite ir pasirūpinkite reikiamomis priemonėmis, kad Jūsų laisvalaikis būtų išties smagus ir nekeltų papildomų rūpesčių nei Jums, nei aplinkiniams.

  • Namman muay
  • Shock doctor
  • Fairtex
  • Fist