Įvairių rūšių vidpadžiai

Vidpadžiai yra svarbi sportinio inventoriaus dalis ne tik tiems, kurie užsiima kovų menais. Kad ir kokia sporto šaka domitės, avalynei turite skirti daug dėmesio. Tarp mūsų siūlomų gaminių galite rasti ne tik kovoti pritaikytų vidpadžių, tačiau ir visiškai kitokios rūšies sportu užsiimti. Paprastai vidpadžiai, pagal rūšį, skiriami į gaminius skirtus naudoti salėje (žaisti krepšinį, tinklinį ir kt.) lauke (žaisti futbolą, regbį ar kt.) ir net ant ledo. Tad jei Jūsų aistra yra, pavyzdžiui, dailusis čiuožimas, galime pasiūlyti ir prekių, kurios padės užtikrinti stabilumą bei patogumą tai atliekant. Juk čia taip pat labai svarbu judesių tikslumas, antraip galite rimtai susižeisti. Nukritus ant ledo traumos gali būti tokios pat, ar net skaudesnės, nei kovojant ringe. Kojos padėtis yra vienas pagrindinių kriterijų, galinčių užtikrinti veiklos kokybę ir saugumą, todėl kiekvienas turėtų atsakingai pasirūpinti, kad vidpadžiai garantuotų maksimalų komfortą.

Vidpadžiai kiekvienam

Net nereikia būti sportininku, kad žinotum, kiek daug reiškia patogi avalynė. Šiuo metu parduotuvių lentynos tiesiog nukrautos įvairiausių modelių sportbačiais, treniruočių bateliais ir panašiomis prekėmis. Rinktis tikrai yra iš ko, o pasiūlymų įvairovė tiesiog stebinanti. Juk galima pamatyti net pačių netikėčiausių spalvų sportinę avalynę arba dekoruotą įmantriausiais elementais, kad ją dėvėti būtų dar smagiau. Tik nevalia pamiršti, kad viliojanti išorė dar ne viskas. Ypač sportuojant daug svarbiau patogumas. Ir tai ne vien patogūs batai ar lengvas jų varstymas bei paprastas užsegimas. Žinoma, šie dalykai taip pat labai svarbūs, tačiau kur kas daugiau dėmesio reikėtų atkreipti į patogumą pėdai. Pastaroji tiesiogiai liečiasi su vidpadžiu, tad derėtų juos įsigyti atsakingai. Kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas tiek sportuojant, tiek tiesiog einant, reikia, kad pasirinkti vidpadžiai būtų kokybiški. Juk nuo to priklauso Jūsų pasiekti rezultatai. Tvirtai ir patogiai pastatyta pėda garantuoja stabilumą, o tai labai svarbu, jei norite, kad Jūsų judesiai būtų taiklūs ir tikslūs. Tik avint patogius batus išvengsite galimų traumų nepatogiai nusileidus po šuolio ar spyrio bei atlikus kitokį manevrą. Tad, kad kova būtų produktyvi, efektyvi bei neturėtų neigiamų pasekmių, reikėtų apgalvotai rinktis ir apavą. 

Populiariausi vidpadžiai

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti kiekvieno poreikius atitinkančius vidpadžius. Siūlome kokybiškas ir patikimas prekes, kurios populiarios visame pasaulyje. Galite rinktis įvairių dydžių gaminius, tad kiekvienas klientas tikrai atras jam tinkantį variantą. Šiuo metu prekiaujame „Shock Doctor” produktais, kurie populiarumu vargiai nusileidžia kokiam kitam gamintojui. Tai itin aukštos kokybės, tvirti gaminiai, kurie padės siekti aukštų rezultatų ir prisidės prie produktyvių treniruočių. Vis dėlto, reikėtų nepamiršti, kad vidpadžiai naudingi ne tik sportuojant, tačiau ir nešiojant kasdien. Kad koja jaustųsi patogiai ir nepavargtų einant net ir ilgas distancijas, reikia pasirūpinti tinkama avalyne.

Vidpadžiai internetu

Kad patogumas būtų dar lengviau pasiekiamas, vidpadžius galite įsigyti ir internetu. Mūsų parduotuvėje galite rasti įvairių rūšių ir dydžių vidpadžius, kurie tinkami tiek treniruotis, tiek aktyviai laiką leisti kiekvieną dieną. Patogi stovėsena prisideda ir prie taisyklingos laikysenos, todėl atsakingai rūpintis savo turima avalyne yra būtina. Dabar galite rinktis ir įsigyti norimas prekes, kurios bus pristatytos tiesiai į Jūsų namus. Prie kiekvienos prekės pateikiama dydžių lentelė, tad būsite užtikrinti, kad pasirinkti vidpadžiai yra tikrai Jūsų dydžio. 

  • Namman muay
  • Shock doctor
  • Fairtex
  • Fist