Bokso, muaythai, MMA maišai

Pastatomas bokso maišasPakabinamas bokso maišasKiekvienas boksininkas gali patvirtinti, jog treniruotės, kurių metu yra tobulinama smūgių technika bei tinkamos jų kombinacijos, yra neįmanomos, jeigu sporto inventoriaus sąraše neegzistuoja tokios priemonės kaip bokso maišai. Jų dėka, kiekvienas sportininkas gali treniruotis be jokios kitos fizinės pagalbos t.y. tokiu atveju jiems nėra reikalinga kito žmogaus pagalba, tačiau turite žinoti tai, jog tik kokybiški maišai gali būti naudingi treniruočių metu. Tai reiškia, jog jų svoris ir kabinimo komponentai turi būti subalansuoti, jog smūgiavimo metu, maišas judėtų kuo mažiau. Paprasčiausiai, žinomų gamintų pasiūlymai sportininkams yra geriausi būtent kokybės atžvilgiu, todėl mūsų parduotuvėje galite rasti viską kas reikalinga šiam sportui.

Kalbant apie tai, jog bokso maišai turi pasižymėti idealiu svoriu bei svarbiausia – kokybiška danga, būtina dairytis tik į patvarius gaminius, jog treniruočių metu išvengtumėte maišų plyšimo. Mes jums galime pasiūlyti itin aukštos kokybės bokso maišus, kuriuos galėsite daužyti ilgą laiką, o jų patvarumu tikrai nenusivilsite. Mūsų siūlomas asortimentas tikrai neprivers jus ilgai galvoti ką rinktis, nes paprasčiausiai, visi mūsų siūlomi gaminiai yra idealios kokybės, o svarbiausia – iš populiariausių bei geriausių gamintojų pasaulyje.

Mūsų siūlomi bokso, muaythai, MMA maišai

Filtruoti pagal gamintoją :

Kokybiški bokso maišai

Jei užsiimate kovos menais, tuomet bokso maišai Jums yra būtina priemonė. Žinoma, nuo to, kokią sporto šaką praktikuojate, priklauso ir maišo rūšis, o ypač, svoris. Visiems gerai žinoma, kad pastarieji gali būti tiek pakabinami, tiek ir pastatomi. Be abejo, tvirti kojų raumenys svarbu kiekvienam, kuris užsiima boksu, juk nuo to priklauso judesių taiklumas ir stiprumas, tačiau tie, kurie ir kovodami gali naudotis kojomis, jų miklumui skiria kur kas daugiau dėmesio.

Skirtingų formų bokso maišai

Akivaizdu ir gerai žinoma, kad bokso maišai nėra universalus gaminys. Jie gali būti ne tik skirtingo svorio (mūsų siūlomų prikimštų bokso maišų svoris svyruoja nuo 28 iki 120 kilogramų) ar montuojami skirtingais būdais (pastatomi ir pakabinami) tačiau ir skirtingų formų. Vieni bokso maišai gali būti kėglio, kiti – lašo formos bei kitokių. Be abejonės, visada galima rinktis ir klasikinį, ritinio formos bokso maišą. Svarbiausia yra gerai apgalvoti, kokio gaminio Jums reikia ir kokią sritį treniruoti jis bus naudojamas bei kur eksploatuojamas.

Bokso maišai ir jų priedai

Įsigyti bokso maišą – dar ne viskas. Reikia apgalvoti, kur jis bus montuojamas ar statomas. Žinoma, paprasčiausias būdas – lankytis sporto salėje, kur visu reikiamu inventoriumi jau yra pasirūpinta. Tačiau, jei vis dėl to nusprendėte, kad bokso maišas Jums reikalingas namuose, reikia numatyti jam tinkamą vietą. Įsisiūbavęs maišas neturėtų apgadinti kitų daiktų ar būsto apdailos, todėl vieta turėtų būti gana erdvi. Jei tai pastatomas maišas, reikėtų rinktis vietą tolėliau nuo sienų, kad nenukentėtų dažai ar kitos medžiagos. Jei ketinate įsigyti pakabinamą maišą – reikia nepamiršti ir stovo, prie kurio paprastai bokso maišai yra tvirtinami. Tarp mūsų siūlomų prekių galite rasti ir šį gaminį. Optimaliai nutolęs nuo sienos (per 90 centimetrų) kad sportuojant nuo galimos žalos būtų apsaugotos būsto sienos, be to, gali išlaikyti net 60 kilogramų sveriantį, prikimštą bokso maišą.

  • Namman muay
  • Shock doctor
  • Fairtex
  • Fist