Kojų apsaugos

Fairtex kojų apsaugosJuodos kojų apsaugosMuay Thai ir kitų kovos menų atstovai žino, jog netinkamai atliktas judesys, gali duoti skaudžių pasekmių, tačiau visi kovotojai, kaip susitarę, gali patvirtinti faktą, jog nuo to lengviausiai išgelbėti gali tik tinkamos kojų apsaugos. Svarbu yra tai, jog spyrių naudojimas tam tikrose kovos menų atmainose yra teisėtas, tačiau tai nepaneigia fakto, jog tokio atliekamo veiksmo metu nesunkiai galima susilaužyti šeivikaulį arba blauzdikaulį. Būtent reikiamos apsaugos gali padėti išvengti šių, galbūt net karjeros galimybes pakeičiančių pasekmių. Tik turint tinkamą sporto inventorių, galima jaustis užtikrintiems, jog į savisaugos priemonių įsigijimą įdėjote visas reikalingas pastangas.

Tam, kad nereikėtų vargti ieškant kas geriausia būtų jums, siūlome kokybiškų apsaugų pasirinkimą visiems, kuriems yra reikalingos kojų apsaugos priemonės būtent kovų menų srityse, kuriose spyriai yra leistini. Žinomiausių ir labiausiai naudojamų gamintojų produkciją galite įsigyti mūsų parduotuvėje, o svarbiausia - visą tai gausite už jums patraukliausią kainos ir kokybės santykį. Todėl negaiškite laiko ir savo saugumu pasirūpinkite iš anksto!

Mūsų siūlomos kojų apsaugos

Filtruoti pagal gamintoją :
Fist Kojų apsauga
55.00€
Paremta 0 įvertinimais. (0)
SP6 Fairtex Neopreninė kojų apsauga
79.00€
Paremta 0 įvertinimais. (0)
Laikinai neturime
SP7 Fairtex Kojų apsauga
79.00€
Paremta 0 įvertinimais. (0)
Laikinai neturime

Kokybiškos kojų apsaugos

Užsiimantys kovos menais puikiai žino, kad šio tipo sporto šakose leistini ir gana grubūs veiksmais, pavyzdžiui, spyriai kojomis. Kovos metu, sulaukus stipraus priešininko spyrio ir jo neišvengus, galite patirti rimtą traumą. Todėl geriausiai imtis visų įmanomų saugumo priemonių, kad to būtų galima išvengti. Paprasčiausias būdas tai padaryti – kojų apsaugos. Pastarosiomis pasirūpinti reikėtų vos pradėjus sportuoti, antraip gali būti padaryta nepataisoma žala Jūsų sveikatai ir pasiektiems rezultatams.

Patogios kojų apsaugos

Mūsų siūlomos kojų apsaugos ne tik yra pagamintos ir aukščiausios kokybės žaliavų ir bus tikrai ilgai naudojamos, tačiau taip pat ir labai patogios. Šie gaminiai pasižymi ypatingu tvirtumu iš išorės, o iš vidaus yra minkšti ir maloniai priglunda prie kojos. Kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas, jų plotis ties blauzda yra reguliuojamas, taigi kiekvienas sportininkas galės apsaugas patogiai užsidėti ir nusistatyti jam geriausiai tinkantį dydį.

Kojų apsaugos. Nuo ko jos apsaugo?

Kojų traumos yra vienos labiausiai gąsdinančių iš visų galimų. Juk stipriai susižeidus ne tik prarandate galimybę sportuoti, tačiau sunku gali būti ir vaikščioti. Todėl geriau jų išvengti. Be to, kovos metu apsaugos naudingos ne tik Jums, tačiau ir Jūsų priešininkui. Spyris gali traumuoti ir jį, o kojų apsaugos padės to išvengti.

Skirtingų dydžių kojų apsaugos

Maksimali apsauga labai svarbu, todėl mūsų tikslas – kad saugus būtų kiekvienas sportininkas. Šiuo metu galite įsigyti skirtingų dydžių kojų apsaugas (siūlome tiek M, tiek L ar net XL dydžio gaminius). Šios kojų apsaugos nuo sužeidimų saugo ne tik blauzdas, tačiau ir pėdas. Prekiaujame vieno žinomiausių gamintojų prekėmis, todėl jų patikimumu abejoti tikrai neverta. Jei norite saugiai jaustis ringe ir prisidėti prie atsakingos ir garbingos kovos (taip pat nesužeisti ir priešininko) verta pasirūpinti visomis priemonėmis, kurios padėtų to išvengti. Įsigykite kojų apsaugas ir užsiiminėkite mėgstama sporto šaka be jokių baimių ar suvaržymų.

  • Namman muay
  • Shock doctor
  • Fairtex
  • Fist