Sporto prekės internetu

Sporto prekės, kurias galima įsigyti pas mus, stulbina gausa. Įvairioms sporto šakoms skirti drabužiai ir apsaugos yra skirtingų modelių ir spalvų, o didžiausias privalumas – juos galima įsigyti internetu. Be streso ir nuovargio išsirenkate prekes tiesiog sėdėdami namuose, užsisakote jas ir laukiate, kol bus pristatytos. Tai patogiausias būdas greitai gauti reikiamus gaminius. 

Sporto prekės kiekvienam

Fizinis aktyvumas – geresnės gyvenimo kokybės garantas. Kad ir kokia sporto šaka užsiimtumėte, tinkamai sureguliuotas treniruočių grafikas gali prisidėti prie geresnės sveikatos būklės, o taip pat ir emocinės būsenos. Juk visiems gerai žinoma, kad intensyviai judantys žmonės visada yra geresnės nuotaikos, jie rečiau serga ir gali pasigirti stipresniu imunitetu. Be to, dažniausiai neturi širdies ir kraujagyslių problemų, nes paprastai tie, kurie rimtai užsiima sportu, stengiasi ir subalansuotai maitintis. Fizinis aktyvumas padeda palaikyti gerą fizinę formą, normalų svorį ir aktyvina kraujo cirkuliacijos procesą. Sportuojantys žmonės kasdien jaučiasi žvalūs, o organizmas kupinas energijos. Aktyvios gyvensenos privalumais, ko gero, neabejoja nė vienas. O kaip galėtų būti kitaip, kai rezultatai patys kalba už save. Taigi, vis daugiau ir daugiau žmonių nusprendžia rinktis tokį gyvenimo būdą ir užsiimti vienokia ar kitokia sporto rūšimi. Bet vien nuspręsti nepakanka. Kad galėtumėte sportuoti Jums, žinoma, reikalingas tam tikras inventorius, apranga, įranga ir daugelis kitų dalykų. Nesijaudinkite, nereikės vargti ir gaišti laiką keliaujant po kelias parduotuves bei ieškant visų reikalingų prekių, dabar tai padaryti galite vienoje vietoje. Sporto prekes įsigyti mūsų parduotuvėje visada paprasta ir patogu. O tarp siūlomų gaminių kiekvienas atras tai, ko jam reikia.

Įvairios sporto prekės

Didžioji dalis mūsų siūlomų gaminių  – kovinio sporto prekės. Tačiau tai nereiškia, kad parduotuvėje nerasite ir kita veikla užsiimti skirtų produktų. Visada palaikome iniciatyvą sportuoti, todėl siekiame, kad mūsų siūlomas prekių asortimentas būtų kuo gausesnis. Rūpinamės ne tik reikalingomis priemonėmis, tačiau ir Jūsų patogumu bei, svarbiausia, saugumu. Prekiaujame garsiausių, pasaulyje lyderiaujančių gamintojų prekėmis, kurių kokybė yra patikrinta šimtus kartų, o gaminiai pamėgti dėl itin aukštos kokybės. Tarp gausaus prekių pasirinkimo galite rasti tokių gaminių, kaip:

 • Bokso pirštinės (Tai ne tik klasikiniu boksu užsiimti skirti gaminiai, tačiau ir kitais kovos menais. Šioje prekių kategorijoje galite rasti maišo ar MMA pirštines. Taip pat ribotu kiekiu pagamintų prekių, pavyzdžiui, kolekcinių pirštinių.)
 • Apsaugos (Tai ne tik įprastos kojų ar dantų apsaugos bei šalmai, tačiau taip pat bandažai ir daugelis kitų prekių.)
 • Apranga (Viskas, ko reikia, kad sportuoti pasiruošę būtumėte nuo galvos iki kojų. Čia galite rasti kepures, marškinėlius, įvairių rūšių šortus (skirtus užsiimti Muay Thai ar MMA) ar net kimono ir jų priedus.)
 • Vidpadžiai (Dar viena nepaprastai svarbi sportinio inventoriaus dalis. Pas mus galite rasti skirtingų rūšių vidpadžius, skirtus sportuoti tiek patalpose, tiek lauke ar net ant ledo.)
 • Maišai (Užsiimant boksu ar kitais kovos menais viena svarbiausių priemonių treniruočių metu yra maišai. Jų siūlome taip pat labai įvairių.)
 • Sportiniai krepšiai (Kad viską galėtumėte patogiai susidėti, reikalingas geras sportinis krepšys. Mūsų siūlomos šios rūšies sporto prekės ne tik talpios, tačiau ir atsparios vandeniui.)
 • Regbio prekės (Užsiimant šiuo aktyviu sportu labai svarbu yra apsauga. Todėl mūsų parduotuvėje rasite regbio šalmus ir marškinėlius su apsaugomis.)
 • Namman muay
 • Shock doctor
 • Fairtex
 • Fist