Kojų apsaugos kovinio sporto mėgėjams

Kovos menų mėgėjai, o ypač šiuo sportu profesionaliai užsiimantys puikiai žino, kaip svarbu patikima apsauga. Sporto rūšys, kuriose leidžiama kovoti kojomis, itin pavojingos. Patirti traumą čia visiškai paprasta, o pastarosios, kaip žinia, gali būti labai skausmingos ir turėti rimtų pasekmių. Nepavykus apsiginti nuo taiklaus ir stipraus priešininko smūgio, ypač spyrio, galima rimtai nukentėti ir ilgam prarasti galimybę sportuoti. Kaip nuo to apsisaugoti žino, ko gero, kiekvienas užsiimantis Muay Thai ar kitais kovos menais. Ne paslaptis, kad kovos metu dažniausiai nukenčia kojos. Tai ypač svarbi kūno vieta, nes patyrus kojos traumą su sporto sale atsisveikinti tenka itin ilgam. Todėl dauguma stengiasi to išvengti visais įmanomais būdas. Vienas patikimiausių iš jų – kojų apsaugos. Kojų apsaugos paprastai dedamos ties blauzdikauliu, tačiau tarp mūsų siūlomų gaminių galite rasti ir tokių, kurie patikimai apsaugos ne tik blauzdą, bet ir pėdą. Saugumas turėtų būti pirmasis dalykas, apie kurį pagalvojate eidami į treniruočių salę ar kovą. Antraip nukentėti galite ne tik Jūs, tačiau ir Jūsų varžovas. Sužeisti varžovą dėl saugos priemonių nesilaikymo sporte yra labai negarbinga, todėl apsaugos padeda išsaugoti ne tik gerą fizinę būklę, tačiau ir vardą. 

Skirtingų rūšių kojų apsaugos

Patirti traumą nenori nė vienas. Juk dėl jų nukenčia rezultatai, o taip pat ir karjeros galimybės. Po itin stiprių sumušimų ar lūžių sunku atgauti buvusią fizinę formą ir vėl sportuoti taip, kaip tai darydavote anksčiau. Kad galėtumėte sistemingai ir intensyviai treniruotis be jokių trukdžių, vertėtų kojų apsaugomis pasirūpinti dar prieš pradedant sportuoti. Mūsų parduotuvėje parduodamos skirtingų rūšių kojų apsaugos, kurios visos pasižymi itin aukšta kokybe ir tvirtumu. Jų dizainas pritaikytas kiekvieno kliento poreikiams ir garantuoja maksimalų patogumą, nes maunantis kojų apsaugas jų dydį galima nesudėtingai reguliuoti dirželiais. Be to, šie gaminiai visiškai užtikrina Jūsų ir Jūsų priešininko saugumą. Jie pagaminti iš kelių sluoksnių porolono, kuris minkštas ir maloniai priglunda prie kojos, o iš išorės yra dengti tvirta medžiaga, kuri patikimai apsaugo nuo smūgių. 

Įvairių dydžių kojų apsaugos

Kad būtų užtikrintas maksimalus sportininko komfortas, nesiūlome standartinių gaminių. Suteikiame galimybę rinktis kiekvienam geriausiai jo poreikius atitinkančias kojų apsaugas. Šiuo metu galime pasiūlyti M, L ir XL dydžio gaminius, kuriuos patogu užsidėti ir nešioti. Mūsų siūlomos kojų apsaugos yra universalių, tamsių spalvų. Be to, galite įsigyti ir specialiai varžyboms skirtas kojų apsaugas. Šios taip pat patikimai uždengia jautrias vietas ir apsaugo jas nuo smūgių. Nors pastarųjų sudėtis šiek tiek skiriasi, jos nėra padengtos išoriniu sluoksniu. Vietoj jo storas porolono sluoksnis aptrauktas elastanu, kuris tvirtai prilaiko apsaugas, kad jos nenusmuktų ir nesukeltų diskomforto. Taigi, tarp mūsų siūlomų prekių tikrai rasite geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius gaminius, skirtus tiek treniruotis, tiek ir dalyvauti kovose.

Kojų apsaugos internetu

Kojų apsaugas, kaip ir kitas prekes, daugelis nori įsigyti internetu. Suteikiame šią galimybę savo klientams ir siūlome gana gausų prekių pasirinkimą savo internetinėje parduotuvėje. Čia galite rasti visų siūlomų rūšių kojų apsaugas, taip pat jų aprašymus ir pasirinkti reikiamą dydį. Tiesiog užsisakykite ir jau po kelių dienų galėsite džiaugtis nauju sportiniu inventoriumi. Kojų apsaugos internetu – kad saugumas būtų dar lengviau pasiekiamas. 

  • Namman muay
  • Shock doctor
  • Fairtex
  • Fist