Įtvarai ir traumos

Sporto nauda akivaizdi, tačiau kartais nepavyksta išvengti ir žalos. Patirtos traumos priverčia bent trumpam nutraukti treniruotes, atima galimybę dalyvauti varžybose. Žinoma, tai nedžiugina nė vieno. Juk tenka ne tik kentėti skausmą, tačiau prastėja ir rezultatai. Deja, bet traumos yra neatsiejama sporto dalis ir kone kiekvienam yra tekę su jomis susidurti. Ypač užsiimant aktyvesnėmis ir agresyvesnėmis sporto šakomis, tokiomis kaip boksas ar kiti kovos menai, jos patiriamos itin dažnai. Riziką, be abejonės, šiek tiek sumažina apsaugos. Tinkamai pridengus kūną, ypač jautriausias vietas, sužeidimų gali pavykti išvengti arba jų žalą minimaliai sumažinti. Tam skirti šalmai, dantų apsaugos ir kitos priemonės, kurių visada galite įsigyti mūsų parduotuvėje. Tačiau, ką daryti, jei nepadėjo ir šios priemonės? Juk kartais nutinka ir taip, kad nuo stipraus priešininko smūgio nepadeda apsisaugoti net pačios geriausios apsaugos. Na, o kas ir lieka, tik stengtis kuo greičiau pasveikti, kad galėtumėte grįžti į sporto salę ar ringą. Kad kuo įmanoma labiau paspartintumėte gijimo procesą, pirmiausiai, derėtų laikytis visų gydytojo rekomendacijų. Neskubėti sportuoti, šia veikla vėl užsiimti tik pastarajam leidus. Tačiau net ir tada, dar kurį laiką ištikimas Jūsų palydovas turėtų būti įtvarai. Kad ir kurios kūno vietos traumą būtumėte patyrę, tarp mūsų siūlomų gaminių visada atrasite prekių, padėsiančių atgauti jėgas.

Įvairių rūšių įtvarai

Vos geriau pasijutus, dauguma skuba į treniruočių salę. Gydytojo leidimas vėl užsiimti sportu laukiamas labiau nei kas kitas. O tai visiškai suprantama, juk įpratusiam prie aktyvaus gyvenimo būdo, judėti labai svarbu. Be to, suvaržymų ir apribojimų nemėgstame visi. Tačiau nereikėtų persistengti ir pervertinti savo jėgų. Kiekvienam gerai žinoma, kokių skaudžių pasekmių gali turėti tinkamai nesugijusi trauma. Jos atsinaujinimas gali sukelti tokią pat ar dar didesnę žalą nei ji pati. Todėl grįžus sportuoti svarbu ne tik saikingas treniruočių intensyvumas ir tinkamas jų tvarkaraštis, tačiau ir atsakinga kūno vietų priežiūra. Dėvimi įtvarai ne tik sumažina skausmus ar palengvina judėjimą, tačiau prilaiko pažeistus audinius ir apsaugo nuo galimų atsinaujinimų. Kad ir kokia sporto šaka užsiimtumėte, dažniausiai nukenčia rankų, kojų ir nugaros sritis, todėl šie įtvarai yra vieni populiariausių ir juos visada galite įsigyti mūsų parduotuvėje. Šiuo metu siūlome šių rūšių gaminius:

  • Kelio įtvarus.
  • Kulkšnies įtvarus.
  • Alkūnės įtvarus.
  • Šlaunies įtvarus.
  • Nugaros įtvarus ir kt.

Visi įtvarai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Užtikrina maksimalų komfortą ir nevaržo judesių. Jei norite, kad sportuoti visu pajėgumu galėtumėte greičiau ir netektų bijoti, kad patirta trauma gali atsinaujinti, vertėtų pasirūpinti įtvarais ir juos atsakingai dėvėti.

Įtvarai internetu

Būdamas sveikas, ko gero, nė vienas nesirūpina medikamentais ar kitomis ligas bei sužeidimus gydyti reikalingomis priemonėmis. Tačiau patyrus traumą jomis pasirūpinti kartais gali būti sudėtinga. Stipriai susižeidus gali tapti sunku vaikščioti, o kurį laiką net apskritai judėti. Žinoma, tai priklauso nuo traumos rimtumo ir vietos, kuri yra sužeista. Kad ir kaip būtų, patyrus traumą, Jums reikalingi įtvarai. O juos įsigyti internetu visada paprasčiau ir patogiau, nei kęsti skausmą ir keliauti ieškoti reikiamo gaminio. Rūpinamės savo klientų būkle ir linkime jiems kuo greičiau grįžti į treniruočių salę, todėl siūlome visų rūšių įtvarus įsigyti internetu. Čia juos galite ramiai apžiūrėti ir neskubėdami priimti sprendimą. Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie geresnės Jūsų savijautos. 

  • Namman muay
  • Shock doctor
  • Fairtex
  • Fist