Įvairios dantų apsaugos

Universalių gaminių nėra, ypač kalbant apie apsaugas. Taigi, dantų apsaugos taip pat nėra išimtis. Kad išsirinktumėte geriausią ir labiausiai Jums tinkantį variantą, turi būti pateikta Jūsų poreikius atitinkanti pasiūla. Šiuo metu galima rinktis iš labai įvairių modelių dantų apsaugų, todėl patariama itin atidžiai ir atsakingai apgalvoti šį sprendimą. Daugeliui įprasta, kad dantų apsaugas (dar kitaip vadinamas kapomis) reikia palaikyti karštame vandenyje, kad jos įgautų reikiamą ir Jūsų dantų liniją atitinkančią formą. Tai paprastas būdas gauti gaminį, kuris bus pritaikytas tiksliai Jums. Tačiau jau galima įsigyti ir kitokių prekių. Šiuo metu galime pasiūlyti dantų apsaugas, kurių nereikia kaitinti. Be to, yra galimybė rinktis gaminius ir tiems, kurie nešioja kabes. Siekiame, kad kiekvienas galėtų sportuoti saugiai ir nejaustų jokio diskomforto treniruočių ar varžybų metu, todėl nuolat rūpinamės, kad mūsų prekių pasiūla atitiktų visų poreikius. 

Dantų apsaugos kiekvienam

Kovos menų gerbėjai geriau nei kas kitas žino, kokių rimtų pasekmių gali turėti kova, kurios metu nebuvo pasirūpinta reikalingomis saugumo priemonėmis. Sporto šakos, kurios reikalauja fizinio tvirtumo ir aktyvumo, dažniausiai būna gana grubios ir aršios, todėl nukentėti jų metu gali abi pusės, tiek Jūs pats, tiek Jūsų priešininkas. Vis dėlto, tai gana populiaru. Boksas ir įvairios jo atmainos sulaukia vis daugiau ir daugiau susidomėjimo, nors ši sporto šaka mėgstama buvo visada. Tačiau, kad galėtumėte ja profesionaliai užsiimti, vien susidomėjimo nepakanka. Be abejo, svarbiausia gerai išmanyti taisykles ir intensyviai treniruotis, tačiau nevalia pamiršti ir saugumo. Jei norite, kad sportas teiktų malonumą, privalote juo pasirūpinti. Kuo atsakingiau į tai žiūrėsite, tuo daugiau tikimybės, kad Jūsų pasiekimų netrikdys traumos ar sužeidimai. Ko gero, kiekvienam aišku, kad svarbiausia pasirūpinti bokso pirštinėmis. Be jų, apskritai, nei kova, nei treniruotė yra negalima. Tačiau maksimalų saugumą garantuoti vien bokso pirštinių negana. Nors rankos ir kojos yra vienos dažniausiai nukenčiančių sričių kovų metu, tačiau kur kas svarbiau apsaugoti veido sritį, ypač dantis. Geriausias būdas tai padaryti – dantų apsaugos. Jos patikimai uždengia jautriausias vietas ir garantuoja saugumą.

Populiariausios dantų apsaugos

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti gaminių, kuriuos renkasi kovos menų profesionalai. Tai iš įvairių užsienio šalių atkeliavę produktai, kurių kokybė patikrinta per kelis naudojimo dešimtmečius. Siūlome populiariausias dantų apsaugas, kurios yra tvirtos ir pasižymi išskirtine kokybe. Juk nešiojant jas kovos metu, apsaugote ne tik dantis, tačiau ir visą sukandimo aparatą (žandikaulius). Tai sumažina išnirimo ar lūžio riziką. Taip pat niekam nėra paslaptis, kad stiprūs smūgiai į šią vietą gali turėti rimtų pasekmių ir galvos smegenims. Nedėvint apsaugų jos gali būti stipriai sutrenktos. Taigi, rūpintis savo saugumu visada paprasčiau, nei vėliau šalinti patirtas traumas ar gydyti sužeidimus. Be to, toks paprastas dalykas, kaip dantų apsaugos, gali padėti apsisaugoti ne tik Jums, tačiau ir Jūsų priešininkui. Kad kova būtų sąžininga ir įdomi, derėtų imtis visų saugos priemonių.

Dantų apsaugos internetu

Internetinės prekybos rinka vis labiau plečiasi, todėl ne tik sportuoti, tačiau ir saugumą užtikrinti padedančių prekių jau galima įsigyti internetu. O norinčių tai padaryti gretos taip pat nuolat auga. Būtent dėl šios priežasties ir siūlome Jums galimybę įsigyti dantų apsaugas internetu. Rūpinamės, kad kiekvieno kliento saugumą užtikrinti būtų dar paprasčiau. 

  • Namman muay
  • Shock doctor
  • Fairtex
  • Fist