Kokybiškos ir patvarios bokso letenos

Kovos menai iš kitų sporto šakų išsiskiria tuo, kad treniruotis dažnai tenka su asistentu ar net su treneriu. Žinoma, tai nėra blogai, nes pastarasis ypač gerai gali matyti, ką darote neteisingai ar ką vertėtų tobulinti. Treniruočių dviese metu dažniausiai naudojamas įrankis yra bokso letenos. Tai patogūs ir kompaktiški gaminiai, kurie kuria bokso maišo imitaciją. Ant rankos maunamos bokso letenos yra gana minkštos, tad į jas smūgiuojant pojūtis beveik toks pat, kaip į bokso maišą. Todėl ir reikalavimai šiai prekei keliami taip pat aukšti. Kokybiškos bokso letenos turi būti tvirtos ir neapsunkinti partnerio judesių. Tarp mūsų siūlomų bokso letenų galite rasti kelių rūšių gaminius, vieni skirti uždengti tik partnerio rankas, kiti beveik visą kūną. Svarbu paminėti, kad bokso letenos naudingos ne tik sportininkui, kuris treniruojasi, tačiau ir jo asistentui. Jos apsaugo partnerio kūną nuo galimų sužeidimų ir traumų. Dauguma mūsų siūlomų gaminių Lietuvą pasiekia iš Tailando, tai yra vieno žinomiausių kovos menų inventoriaus gamintojų „Fairtex” produktai. Šios bokso letenos pagamintos iš kelių sluoksnių porolono, tad puikiai sulaiko smūgius ir maksimaliai apsaugo Jūsų partnerį. Didžiausias siūlomų gaminių privalumas – yra prekių tinkančių tiek kairiarankiams, tiek ir dešiniarankiams. Be to, siūlome įsigyti ne tik rankose laikyti skirtas bokso letenas, tačiau ir maunamas ant kojų. Tai ypač aktualu sportininkams, užsiimantiems kovos menu, kurio metu kojų judesiai yra leistini. Įvairių rūšių, spalvų ir modelių kokybiškos bokso letenos tikrai prisidės prie produktyvesnių Jūsų treniruočių ir geresnių rezultatų kovų metu.

Bokso letenos kiekvienam sportininkui

Nesvarbu, ar boksu užsiimate profesionaliai, ar esate tik naujokas šioje srityje. Su tuo siejate savo gyvenimą ar šiuo sportu užsiimate tik laisvalaikiu. Esate mėgėjas ar daugkartinis čempionas. Kiekvienam sportininkui reikalingas geras inventorius. Kad per varžybas pasiekti rezultatai būtų džiuginantys, tenka visas jėgas atiduoti treniruočių salėje. Kiekvienas žino, koks alinantis darbas tai yra. Tačiau ne veltui sakoma, kad jei sunku mūšyje, bus lengva kare. Būtent dėl šios priežasties verta reguliariai ir intensyviai treniruotis. Žinoma, lengviausias būdas tai padaryti – lankytis treniruočių salėje, kur jau yra pasirūpinta visomis reikalingomis priemonėmis. Tačiau tai ne visada yra ir patogiausias būdas. Jei po darbo galvojate tik apie namus arba gyvenate užmiestyje ir vien dėl treniruočių būtumėte priverstas keliauti į miestą, ko gero, mintis sportuoti neatrodytų tokia patraukli. Tačiau visada yra išeitis. Bokso treniruotės neįmanoma įsivaizduoti be dviejų dalykų – tinkamos salės ir reikalingų priemonių. O norintiems siekti itin aukštų rezultatų – ir be trenerio. Neretai treniruotės vyksta ne tik jam prižiūrint, tačiau ir dalyvaujant. Tokiu atveju nepakeičiamos priemonės yra bokso letenos. Pastarųjų taip pat galite rasti ir įsigyti mūsų parduotuvėje. Tarp siūlomų gaminių tikrai atrasite Jūsų lūkesčius tenkinančią prekę.

Bokso letenos internetu

Bokso letenos internetu – tai geriausias kainos ir kokybės santykis dar patogesnėmis sąlygomis. Negaiškite laiko blaškydamiesi po parduotuves ir ieškodami tinkamų bokso letenų. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti aukščiausios kokybės gaminius, kurie bus pristatyti tiesiai į Jūsų namus. Vos keli spustelėjimai ir prekės jau keliauja pas Jus. Rūpinamės savo klientų patogumu, todėl efektyvios ir saugios treniruotės dabar pasiekiamos dar lengviau. 

  • Namman muay
  • Shock doctor
  • Fairtex
  • Fist